راهپیمایی اربعین فریادی است جهانی برای تحقق اهداف عاشورا،برای تحقق اقامه‌ی حق و نفی باطل،برای تحقق زندگی عزتمندانِ با نفی استکبار و در سایه‌سار ولایت و در یک کلمه برپایی تمدن جهانی اسلام.

به گزارش روابط عمومی موسسه بین المللی اربعین یزد به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، محمدرضا محمودی در یادداشتی با عنوان راهپیمایی اربعین مقدمه‌ی محو رژیم صهیونیستی نوشت: با فرارسیدن ماه صفر آتش شوق راهپیمایی اربعین در بین عزاداران حسینی شعله‌ور گشته ،عاشقان اهل‌بیت پیامبر (ص) که یک ماه مشکی پوش بر مصائب خاندان نبوت عزاداری و نوحه‌سرایی کردند و از ظلم ظالمان،یزیدیان و مستکبران برائت نمودند ،اکنون مهیای حرکتی تاریخی‌اند،تا به جهانیان نشان دهند  که عزادار حسین (ع) اهل سکون و رکود نیست، بلکه مفاهیم عمیق عاشورا را درصحنه‌ی عمل و در همایشی جهانی به ظهور و بروز می‌رساند مفاهیمی همچون عشق قلبی به حسین (ع) و حسینیان که مظهر حق‌اند و بغض و نفرت از یزید و یزیدیان که مظهر کفر و نفاق و باطل‌اند.

در حقیقت پیاده‌روی اربعین درعین‌حال که معنوی‌ترین حرکت بشری است ،سیاسی‌ترین تجمع جهانی نیز هست.

راهپیمایی اربعین فریادی است جهانی برای تحقق اهداف عاشورا،برای تحقق اقامه‌ی حق و نفی باطل،برای تحقق زندگی عزتمندانِ با نفی استکبار و در سایه‌سار ولایت و در یک کلمه برپایی تمدن جهانی اسلام

در این راهپیمایی همه می‌آیند از همه‌ی اقوام و ملیت‌ها و ادیان و مذاهب و این یعنی اتحادی جهانی با شعاری واحد و هدفی واحد.

اما به نظر نگارنده با فرارسیدن روز اربعین و رسیدن زائران به کربلا،مأموریت عزاداران حسینی پایان نمی‌یابد،مگر راهپیمایی اربعین برای تحقق اهداف عاشورا نیست ؟ و مگر تحقق اهداف نهضت حسینی در جهان امروز جز باریشه کن شدن استکبار جهانی به رهبری آمریکا و رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود که به معنای واقعی کلمه یزیدیان و امویان امروزند،متصور است؟

مسلماً ریشه‌کن کردن جرثومه‌های فساد جهانی تنها باقدرت سلاح و موشک میسر نخواهد بود، بلکه سلاح اصلی آگاهی جهانی ،وحدت جهانی و حرکت هماهنگ جهانی است.

تصور کنید بعد از رسیدن ده‌ها میلیون مؤمن آگاه مبارز و مجاهد حسینی به کربلا،جمعیت متوقف نشود ،بلکه با شعار مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسراییل و مرگ بر آل سعود به سمت سرزمین‌های اشغالی حرکت کنند در طول مسیر میلیون‌ها نفر دیگر از مردم عراق ، سوریه،لبنان و…ولو با دست‌خالی به آن‌ها بپیوندند و بر عظمت جمعیت لحظه‌به‌لحظه افزوده شود،بنده مطمئن هستم که ده‌ها کیلومتر مانده به مرزهای فلسطین اشغالی تمام غاصبان و صهیونیست‌ها دست تسلیم بالا خواهند برد و فلسطین قبله‌ی اول مسلمین آزاد خواهد شد با سقوط رژیم صهیونیستی ،دومینوی سقوط تمام رژیم‌های وابسته دیگر همچون آل سعود، آل خلیفه و…حتی خود آمریکا که فلسفه‌ی وجودی‌شان پشتیبانی از رژیم صهیونیستی است آغاز خواهد شد و بیداری جهانی برای قیام جهانی شکل خواهد گرفت؛ به امید آن روز انشا الله

انتهای پیام/

بارگذاری توسط admin1
بارگذاری در اخبار روز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

فرمانده مرزبانی عراق در دیدار با سردار رضایی مطرح کرد: تشکر عراق از ایران به دلیل تردد سازماندهی شده زائران اربعین

فرمانده مرزبانی کشور عراق گفت: تردد زائران از طرف مرزبانی جمهوری اسلامی ایران بسیار خوب سا…